SETs medlemmer

Virksomhed Hjemmeside
3D Vækst www.3tg.dk/
3F Skiveegnen www.3f.dk/skive
A A Hereford Beefstouw www.a-h-b.dk
A Svane asvane.dk
A2 Living ApS www.a2living.dk
Access Invest www.accessinvest.dk
A-Consult A/S www.aconsult.dk
Adv.Fa. Jeppe L. Jepsen www.jeppe-jepsen.dk
Advokat Knud Borup Jensen www.advokatnoeglen.dk/advokat/knud-borup-jensen
Advokatfirmaet Søgaard www.advosoegaard.dk
Advokathuset Funch & Nielsen www.advokathuset.dk
AH Byg ApS www.ahbyg.dk
Akupunkturhuset www.aku-huset.dk
Akurat www.akurat.dk
AL Kommunikation http://alkom.dk/
Alboege Automation
Albøge www.alboege.dk
ALO Danmark www.alo.dk
ALT Zoneklinik www.altzoneklinik.dk
AMN-Misting ApS www.amn-misting.com
Anker ApS
Anker Sørensen Tømrer www.anker-sorensen.dk
Anna Ravn Consult www.annaravn.dk/
AOF – Skive www.aof-skive.dk
Arbejdernes Landsbank www.al-bank.dk
Arbejdsmiljøcenter Midt-Vest ApS www.amcmv.dk/
Arkitektfirmaet Andreas Ravn ApS www.andreasravn.dk/forside.aspx
Artco www.artco.dk
Asfaltexperten
A-Sport A/S www.a-sport.dk
AV Picture www.avpicture.dk/
AV-2 ApS www.av-2.dk
 B BC Værktøj Skive A/S www.bcv.dk
  BDO Scanrevision www.bdo.dk/da-dk/hjem
  Benta’s Cafeteria & Selskabslokaler www.bentas-cafeteria.dk
Berghof grafisk www.berghof.dk
Berggreen
BGB A/S www.bgb.dk
BIIR Nordvest www.biir.dk/
BJ Anlæg www.bj-anlaeg-skive.dk
Bleshøy Optometri www.visioncenter.dk
Bogild IT www.bogildit.dk
Bomiva www.bomiva.dk/
Bonde Maskiner A/S www.bondemaskiner.dk
Botex Home Skive A/S www.botex.dk
Boudigaard Begravelse www.boudigaard.dk
BP Rengøring www.bprengoring.dk
Brandt revision og rådgivning www.brandtrevision.dk
Brdr. Futterup www.futterup.dk
Breum Blomster www.breumblomster.dk
Breum Borger & Landboforening www.bblf.dk
Breum Landevejskro www.breumlandevejskro.dk
Breum Vognmandsforretning
Brænderiet Limfjord www.braenderiet.dk
Buhl Advice A/S www.buhladvice.dk/
Butik Overgaard www.overgaardlabrador.dk
BY Bit – Bit Dahl www.bybit.dk
Byggefirmaet Knudsgaard A/S www.knudsgaard.as
Byggeservice (Kristian Skriver Byggeservice) www.skriver-byg.dk
C C. Frohns Brugskunst www.cfrohn.dk
CableGeenies ApS www.cablegeenies.dk
  Café Helmuth www.cafehelmuth.dk
Café På Herrens Mark www.paaherrensmark.com/da1
Calvex www.calvex.dk
Chokolet
www.chokolet.dk
Cirkeline
Claurik ApS www.claurik.dk/
COMPUSATS www.compusats.dk
CP Sourcing ApS www.cp-sourcing.dk
Cykelpartner.dk ApS www.cykelpartner.dk
D DagliBrugsen Durup www.facebook.com/search/str/dagli’brugsen+durup
  Dahl Pedersen A/S www.dahlpedersen.dk
Dalsgaard Antik www.dalsgaardantik.dk
Dam & Hovgaard www.dogh.dk
Dan Group Alarm Skive A/S www.dgss.dk
DanBag Paper Solution A/S www.dan-bag.dk
Dan-Element A/S www.danelement.dk
Dans Smede & VVS www.dsvvs.dk
Dansk Metal www.danskmetal.dk/
Dansk Revision A/S www.danskrevision.dk
Dantherm Air Handling A/S www.dantherm.com
Dapeca Aps www.dapaca.dk
DARE www.idareyou.dk/
Deif A/S www.deif.com
Dekolet www.dekolet.dk/
DGT Spær IVS
Djust-it www.djust-it.dk
DLG – Durup
Dommerby Stål ApS www.dommerbystaal.dk
Durup Autoservice I/S www.durupautoservice.dk
Durup Borger- og Erhvervsforening www.facebook.com/Durup-Borger-og-Erhvervsforening
Durup Idræts- og Svømmehal www.duruphallen.dk
Durup Sparekasse Erhvervsdrivende Fond www.durupspar.dk
Dybdahl Byggeadministration A/S www.dybdahl-byg.dk
DynamicIT www.dynamicit.dk
E Easylap v. Tage Kristiansen www.easylap.dk/
  EDC Mæglerne Poulsen & Vester www.edc.dk/salling/
EDC Skive www.edc.dk
Egeris Blomster www.egerisblomster.dk/forside/
EH Management
Ejsing Fodboldgolf www.ejsingfodboldgolf.dk/
EL:CON Agerkilde A/S Skive www.elcon-as.dk/
ElektroTek Skive ApS www.aalestrupelektro.dk/
Elenas ApS www.elenas.dk
En Bid af Himlen www.enbidafhimlen.dk
Erhvervsakademi Dania www.eadania.dk/
Eskjær Hovedgaard www.eskjaer-hovedgaard.dk
 F Feriepartner Limfjorden www.feriepartner.dk/limfjorden/
  Fjero A/S www.fjero.com
Fjordsalonen www.fjordsalonen.com
Fjordvejs Maskinfabrik A/S www.fjordvejs.dk
Flexfabrikken ApS www.flexfabrikken.dk
Flex-Trim A/S www.flex-trim.com
Flügger Farver og Au-bo Køkken – Durup www.aubo.dk
FOA, Skive Afd. www.foa.dk
Foldberg www.foldberg.dk
Formkon www.formkon.dk
Fotograf Gert Laursen www.fotograflaursen.dk
Fotograf Karina Miltersen www.saybaby.dk
Freja A/S www.freja.com
Frokostbussen www.frokostbussen.dk
Frontmatec www.frontmatec.com
FS2 Reklame A/S www.fs2.dk
Fur Bryghus ApS www.furbryghus.dk
Fur Camping – Raakilde Lejrskole www.furcamping.dk
Fur Færgekro I/S www.furkro.dk
Furnyt www.furnyt.dk/4/
Fursund Færgeri www.regionmidtjylland.dk
Fursund Turistinformation www.fursund.dk
Fursundegnen www.fursundegnen.dk/
FurØ Gårdbutik Klode www.furhereford.dk
FysioCare Salling fysioterapiklinik www.fysiocaresalling.dk/
Fysioterapeuterne www.fysioterapeuterne.nu/
Færch Køl http://www.faerchkol.dk/
G Galleri 2132 www.galleri2132.com
  Garant Brich Tæpper Skive A/S www.garant-gulve.com
Geopartner Landinspektørgården A/S www.geopartner.dk/kontakt/locations/skiv
GF Forsikring A/S www.gfforsikring.dk/gf-skive
Ginnerup A/S www.ginnerup.dk
Glyngøre Borger- og Erhvervsforening www.glyngoereby.dk/glyngoere-borger-erhv
Glyngøre Shellfish ApS www.danishshellfish.com
GNL Service Aps www.gnlservice.dk
GoSail A/S www.gosail.dk
Goul Agro I/S
Grafisk Bureau http://grafisk-bureau.dk/
Gramo A/S www.gramo.dk
Grillfætter Catering www.grillfaetter.dk
Graphicmaster www.graphicmaster.dk
GREDITEC ApS www.greditec.dk
Grubak Consult www.grubakconsult.dk/
H H.P.’s Fiskesø www.hpfiskeso.dk/soe.asp
Hancock Bryggerierne A/S www.hancock.dk
Helm www.helm.nu/
Hesthavegård www.hesthave.dk/
H.H.Transport Sundsøre ApS
HL Smede og Montage IVS
Hilmars ApS www.hilmars.dk
Hjarbæk Fjord Camping www.hjarbaek.dk/
Hobby-Huset A/S www.hobby-huset.dk
Hostrup Hovedgaard www.hostruphovedgaard.dk/
Hotel Pinenhus www.pinenhus.dk
Hotel Skivehus www.hotelskivehus.dk
Hotel Strandtangen, Maritim H.H. Service ApS www.strandtangen.dk
Houmøllers Møbler A/S www.hmskive.dk
HR-International Consulting www.hr-internationalconsulting.com
Human Company www.humancompany.dk
Hvalpsund-Sundsøre Færgeoverfart/Vesthimm. Komm. www.hvalpsund-sundsoere.vesthimmerland.dk
Hvoldal Consult ApS www.hvoldal.dk
Hydra-Comp www.hydra-comp.dk
Häfele Danmark A/S www.haefele.dk
Højslev El ApS www.hojslevkoreskole.dk
Højslev Helse & Fodklinik www.hoejslevhelse.dk
Højslev Kro www.hoejslev-kro.dk
I Imerys Industrial Minerals Denmark A/S www.damolin.dk
Interfjord A/S www.interfjord.dk
Interservice www.interservice-skive.dk
Itino www.itino.dk
 
 J JE INTERNET
Jebjerg Gartneri www.80739.dk
Jeco Metalvarefabrik www.jeco-metal.dk
Jenle / Aakjærselskabet www.jenle.dk
Jespersen Group www.jespersengroup.dk
Jettestuen/Akvarel Productions www.akvarel.dk
JKS A/S www.jks.dk/
Jyllands Akvariet www.jyllandsakvariet.dk/
Jysk Gas og VVS Teknik ApS http://www.facebook.com/klausjyskgas.dk
Jyske Bank www.jyskebank.dk/
Jyske Bank Erhverv, Nykøbing Mors www.jyskebank.dk/
K Kaj Ove Madsen A/S www.kajovemadsen.dk
Karlsen hydraulik og entreprenørservice www.karlsenservice.dk
Karsten Svenningsen Maskiner www.ksmaskiner.dk/
Kastrup Træ-Alu www.kastrupvinduet.dk
KB Motorservice A/S www.kbmotor.dk
KH Maskinudlejning www.dihc.dk/
Kilde A/S Automation www.kilde-as.com
Klartek www.klartek.dk
Klimatek A/S www.klimatek.dk
Klinik for Fodterapi
Klinik Midtmors www.klinikmidtmors.dk
KM Rustfri www.kmrustfri.dk
KPT ApS www.kpt.dk/da.html
Krejbjerg Tømrerforretning www.krejbjergtomrer.dk/
Kroma a/s www.kroma.dk
Kulturcenter Limfjord www.kclimfjord.dk
Kurt Sørensen Murer og Aut. Kloakmester www.kurt-sorensen.dk/
KÆRE BØRN Skive ApS www.kærebørn-skive.dk/
L L.B. Truck Service ApS www.lbtruck.com
LAKexperten Skive Au2lak A/S www.skiveautolak.dk
Landbo Limfjord www.landbo-limfjord.dk
Landboforeningen Limfjord www.landbo-limfjord.dk
Landinspektørcentret Jeppesen A/S http://www.lcdk.dk/Afdelinger/Nykobing-Mors
LED-Erhverv www.led-erhverv.dk/
Lederne Midt-Nord www.lederne.dk/lokalafdelinger/lederne-m
Legeland Viborg ApS www.legelandviborg.dk
Lene & Saksen www.leneogsaksen.dk
Lillelund Handyman www.facebook.com/lillelundhandyman
Limfjordens Hus www.limfjordenshus.dk/
Linderswoodpartner
LO Skiveegnen www.lomidt.dk/skiveegnen/forside/
Lund Elektro
Lundø Camping & Grill www.lundocamping.dk
Lyby Frugt www.lybyfrugt.dk/
Læreruddannelsen i Skive www.skivesem.dk
Lås & Slå Tyverisikring www.laasogslaa.dk
M Madame Gori www.madamegori.dk
Mads Madsen VVS Engros A/S www.mmvvs.dk
Madsen Bioenergi www.madsenbioenergi.dk
Magnus Olesen A/S www.magnusolesen.dk
  Maja V www.majav.dk
Maler Jette I/S www.malerjette.dk
MASD www.masd.dk
MBM & MAB A/S www.mbm-mab.dk
Meissner + Sigh www.m-s.dk/
Melbjerggård Grønt www.melbjerggaardgront.blogspot.dk/
Meny Kaffe Viborg ApS www.menykaffe.dk
MilleOr
Moland Byggevarer A/S www.moland-skive.dk
Morsø Sko Import A/S www.morso-sko.dk
Motel Skive www.motelskive.dk
Multika – Dansk Køkkensnedkeri www.unica-int.dk
Murerfirmaet Torben Pedersen ApS www.murerfirmaet-tgp.dk
Muserum www.regionmidtjylland.dk
Musu Akupunktur www.musu.dk
Mønsted Kalkgruber www.monsted-kalkgruber.dk/da
N N. Graversen Metalvarefabrik A/S www.ng-dk.com
N. C. Nielsen A/S www.nc-nielsen.dk
NetIP A/S www.netip.dk
NH Byg www.nhbygogenergi.dk/
Nordisk Granit Import A/S www.nordiskgranit.dk
Nordsign www.nordsign.dk
Nova Consult www.nova-c.dk
Nr. Søby Malerforretning I/S www.nrsoby-malerforretning.dk/
Nr. Søby VVS & Hobby-Huset www.nrsoeby-vvs.dk
Nybolig Erhverv, Skive www.nybolig.dk
Nybolig, Skive www.nybolig.dk
Nykredit Erhverv A/S www.nykredit.dk
O Oddense Tømrerfirma A/S www.oddense.dk/
Ole Fly www.olefly.dk
Oplevelsesfabrikken ApS www.oplevelsesfabrikken.dk
Optima Belysning BtB Aps www.optimabelysning.dk/
Ove Raabjerg Larsen ApS www.orl.dk
P P.S. ApS www.psaps.dk
Pantaenius www.pantaenius.dk
Partas A/S www.partas.dk
PBJ Furniture A/S www.pbjfurniture.dk/da/
Pcdrill www.pcdrill.dk
Pedersborg Vin www.pedersborgvin.dk/
PermaVent www.permavent.dk
Per’s Dækservice
PH Montage A/S www.phmontage.dk
Pinholt Metal Working
Pintrip ApS www.pintrip.eu/
Poul Jensen Entreprenør ApS www.poul-jensen.dk
PowElec
Profi Kommunikation www.profi.dk
Provins www.pro-vins.dk
Pulsen www.balling-by.dk
PWC www.pwc.dk/
R Radio Skive ApS www.radioskive.dk
REB2B ApS www.reb2b.dk/
Re:root Coaching Solution www.rerootcoachingsolutionsdk.wordpress.com/
Restaurant Strandtangen A/S www.restaurant-strandtangen.dk/
RevaCenter Bomi www.regionmidtjylland.dk
Revision Limfjord A/S www.revisionlimfjord.dk
RK Plast www.rkplast.dk
Roslev Apotek www.roslevapotek.dk
Roslev Trælasthandel www.roslev.dk
Roslev Vandrehjem www.danhostelnord.dk/roslev
RTA Bogføring
Rumfang www.rumfangshop.dk/
Rustek A/S www.rustek.dk/
Rybjerg Biogas www.rybjerggaard.dk/produktion/biogas/
Røde Kors Møbelbutik www.rodekors-skive.dk/
Rønbjerg Tagteknik www.ronbjergtagteknik.dk
S S.C. Nordic Aps www.scnordic.dk
Sabetoflex ApS www.sabetoflex.dk
Salling Autogenbrug www.autoophugget.dk
Salling Avis www.salling-bogtrykkeri.dk
Salling Bank www.sallingbank.dk
Salling Camping www.autoophugget.dk
Salling Computer Service www.scservice.dk
Salling Element www.sallingelement.dk
Salling Entreprenørfirma www.salling-entreprenor.dk
Salling Fysioterapi www.sallingfysioterapi.dk
Salling Grovvarer Amba www.sallinggrovvarer.dk
Salling Palle- & Emballagehandel www.sallingpallehandel.dk
Sallingsund Byg www.sallingsund-byg.dk
Savillas www.savillas.dk
SBJ Montage www.sbj-montage.dk
Scanbag A/S www.scanbag.dk
Scanlak Balling A/S www.scanlak.dk
Scantruck A/S www.Scantruck.dk
Sidelmann Design www.facebook.com/SidelmannDesign
Skatek A/S www.skatek.dk
Skipper Furniture A/S www.skippers-moebler.dk
Skive Anlæg & Entreprenør www.skiveae.dk
Skive Atletik & Motion www.skiveam.dk
Skive Bibliotek www.regionmidtjylland.dk
Skive College www.skivehs.dk
Skive Dyrehospital www.skivedyrehospital.dk
Skive El-Service www.skive-elservice.dk
Skive Festival www.skivefestival.dk
Skive Fjernvarme I/S www.skivefjernvarme.dk
Skive Fjord Camping www.skivefjordcamping.dk
Skive Flytteforretning www.skive-flytteforretning.dk
Skive Folkeblad www.skivefolkeblad.dk
Skive Fragt A/S www.skivefragt.dk
Skive Frugt A/S www.skivefrugt.dk
Skive Gokart & Paintball Center www.skivegokart.dk
Skive Golfklub www.SkiveGolfklub.dk
Skive Gymnasium & HF www.skivegym.dk
Skive Handel www.skivehandel.dk
Skive IK Elite A/S www.skive-ik.dk
Skive Kaserne www.forsvaret.dk
Skive Kommune www.regionmidtjylland.dk
Skive Kran og Transport www.skivekran.dk
Skive Minibusser & Taxi www.skiveminibusser.dk
Skive Offset ApS www.skiveoffset.dk
Skive Shipping www.skiveshipping.dk
Skive Smede- og Maskinteknik www.sm-teknik.dk
Skive Technical Service ApS www.skive-ts.dk/
Skive Theater www.skivetheater.dk
Skive Trav www.skive-trav.dk
Skive Vand www.skivevand.dk
Skottenborg www.skottenborg.dk
Skov A/S www.skov.dk
Slagteren i Højslev www.slagteren-hojslev.dk
Slagtermesterinden
Social- og Sundhedsskolen S-T-V www.sosu-stv.dk
SmartGroup www.smart-group.dk
SM Entreprenørfirma A/S www.sm-entreprenorfirma.dk
SM Byg
SorenSuper
Spar Nord www.sparnord.dk/om-spar-nord/kontakt/lokale-banker/skive.aspx
Spar Vest Fonden www.sparbankvest.dk
Sparekassen Balling www.sparekassenballing.dk
Sparekassen Vendsyssel www.sparekassen-vendsyssel.dk/kontakt/afdelinger/skive/
Spektrum www.spektrumshop.dk
Spøttrup Kran-og Containerservice www.spøttrupkranogcontainer.dk
Spøttrup Turistforening www.spottrupturist.dk
Staun Consult www.staunconsult.qsite.dk/
Steen K. Pedersen A/S www.skp-el.dk
Stenger & Ibsen Construction A/S www.si-construction.com
Step1 www.step1skive.dk
Stoholm Fritids- og Kulturcenter www.stoholmfritid.dk
Storgaards Gulvafslibning
Stouby Tømrerfirma ApS www.stouby.dk
Strøgets Vinhandel www.vinoble.dk
Stykgodscentret Skive A/S www.stykgodscentret.dk
Stylisht www.stylisht.dk
Staarup Håndbrug www.staarup.blogspot.dk
Subziter www.subziter.dk
Super Brugsen i Roslev www.roslevbrugsforening.dk
Super Spar Jebjerg www.spar.dk/butik/spar-Jebjerg
Suntherm ApS www.suntherm.dk
Søby Maskinaktieselskab www.soby.com
Søren Yde ApS Arkitekt MAA www.arkitektyde.dk
T Tarok Skive www.tarokmuseet.dk/
Thebeebusiness ApS www.thebeebusiness.com/
Thise Mejeri www.thise.dk
Thomas Lillelund
Thomas Møller Pedersen ApS tmp.dk/da/
Thorvig Tryk www.thorvig.dk
Throw-in
Tingfinderiet www.tingfinderiet.com
TKT Electronics ApS www.ktel.dk
Toft Care Systems www.toft-care.dk
Toyota STS Biler A/S www.stsbiler.dk/kontakt-sts-biler/skive
TR Consult www.trconsult.dk
Transcon www.transcon.dk
Træmuseet www.traemuseet.dk/
TWT A/S www.twt.dk
Tænkepause
Tømrer & Snedker Poul Bak www.poul-bak.dk
Tømrermester Henry À Lava www.facebook.com/TomrermesterHenryaLava?filter=2
Tømrermester Per Christensen ApS www.pc-byg.dk
Tømrernes Byggeselskab www.tbsas.dk
U Ulriks Autoværksted www.ivecodurup.dk
Uni-Sign Miljø www.miljo.uni-sign.dk
V V-Steel A/S www.vsteel.dk
VEIDEC ApS www.veidec.com/dk/hjem
  VestergaardAdvice www.vestergaardadvice.dk
Vestsalling Hjemmeservice www.vestsalling.dk
VIBLA APS www.vibla.dk
VIBERG-ROHDE ApS www.uderum.dk
Vikan A/S www.Vikan.com
Virksund Camping http://www.virksundcamping.dk
Virksund Kursuscenter www.virksund.dk/
W Wellfarmed
Winther Engros ApS www.WintherEngros.dk
Wunderwear By Istrup www.wunderwear.dk/
Y Ydes HjemmeService www.ydeshjemmeservice.dk
Æ Æ’ SME ApS
Å Aage Espersen & Søn www.jernesper.eu
AU Herning – Institut for Forretningsudvikling og Teknologi www.btech.au.dk/

 

Ved at bruge hjemmesiden accepterer vores cookie- og privatlivspolitik. Læs mere

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close